MSD PharmaceuticalsPropecia

Propecia na łysienie do kupienia z receptą online

Propecia to lek stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego.
Jest to jeden z niewielu preparatów przeciwko wypadaniu włosów o klinicznie udowodnionej skuteczności. Regularne stosowanie leku Propecia może przyczynić się do zahamowania procesu łysienia oraz pobudzenia wzrostu włosów.

 • Lek sprzedawany jedynie na receptę
 • Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi
 • Wykorzystuje składnik aktywny finasteryd
 • Pozytywne rezultaty u 80% mężczyzn

Przy składaniu zamówienia należy wypełnić formularz medyczny. Zajmuje on zaledwie parę minut i jest w 100% dyskretny. Na jego podstawie, przy braku przeciwwskazań, lekarz wystawi receptę. Zamówienia złożone do 16.30 zostaną wysłane tego samego dnia.

Zobacz, co mówią o nas pacjenci

Opinie o euroClinix.pl na Opineo.pl
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: juras666, dodano: 21 maja 2016 | 14:03
firma: euroClinix.pl
Polecam.
Przeczytaj opinię
Nick: eskarine, dodano: 19 maja 2016 | 20:56
firma: euroClinix.pl
Zamawiałam już wiele razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Firma wychodzi do klienta i ...
Przeczytaj opinię

Przekonaj się, że jesteśmy rzetelni

Sprawdź numer licencji apteki

Specyfikacja leku
Nazwa: Propecia
Substancja czynna: Finasteryd
Producent: MSD
Opis: Lek na łysienie androgenowe
Typ leku: Na receptę
Sposób stosowania: Doustnie
Postać: Tabletki
Dostpne dawki: 1mg
Przeznaczone dla: Pełnoletnich mężczyzn cierpiących na łysienie androgenowe
Dawkowanie: 1 tabletka dziennie
Klasa: Stosowany jest u mężczyzn w celu zwiększenia wzrostu włosów i zapobiegania ich dalszej utracie.
Stosowanie z alkoholem: Nie wykryto interakcji
Stosowanie podczas karmienia piersią: Nie dotyczy
Stosowanie podczas ciąży: Nie dotyczy

Co warto wiedzieć o leku Propecia?

Skuteczność leku Propecia została potwierdzona 2 - letnimi testami klinicznymi. 80% poddanych badaniom pacjentów zaobserwowało u siebie zahamowanie procesu łysienia, natomiast ok. 66% mężczyzn doświadczyło również odrostu włosów. Propecia to jeden z niewielu tego typu leków sprzedawanych wyłącznie na receptę. Środek został zatwierdzony przez Food and Drug Organization, czyli Agencję Żywności i Leków.

Jak działa Propecia?

Składnik aktywny leku Propecia o nazwie finasteryd zatrzymuje produkcję substancji o nazwie dihydrotestosteronem (DHT). Jest to aktywna forma testosteronu uważana za jedną z głównych przyczyn łysienia typu męskiego. Powoduje ona obkurczanie mieszków włosowych i tym samym wzmożone wypadanie włosów. Propecia zatrzymuje produkcję DHT, powstrzymując kurczenie mieszków włosowych oraz umożliwiając im regenerację. Dzięki temu proces łysienia zostaje zahamowany, a włosy odzyskują zdolność wzrostu.

Czy Propecja naprawdę działa?

Propecia jest zatwierdzonym lekiem na receptę stosowanym w leczeniu łysienia. Wprowadzenie preparatu na rynek zostało poprzedzone badaniami klinicznymi mającymi za zadanie m.in. potwierdzić rzeczywistą skuteczność działania Propecii. Po dwóch latach testów klinicznych 80% pacjentów doświadczyło zahamowania wypadania włosów, natomiast 66% mężczyzn zauważyło wzrost włosów miejscach dotkniętych łysieniem.

Rezultaty Propecii

propecia przed i po

Kto nie powinien stosować leku?

 • Propecia nie powinna być zażywana przez kobiety, dzieci oraz mężczyzn uczulonych na którykolwiek składnik leku.
 • Poważnym przeciwwskazaniem do stosowania środka jest również stosowanie leków na przerost prostaty zawierających finasteryd lub dutasteryd. Podczas konsultacji lekarskiej lekarz powinien zostać powiadomiony o wszystkich przyjmowanych w ostatnim czasie lekach.
 • Zażywanie Propecii może wpłynąć na wyniki badań krwi wykonywanych pod kątem wykrycia raka prostaty. Mężczyźni, którzy mają zostać poddani takiemu badaniu powinni powiadomić lekarza o stosowaniu leku.
 • Tabletki z uszkodzoną powłoką ochronną nie powinny być dotykane przez kobiety w ciąży. Wnętrze pigułki zawiera substancje mogące wpłynąć na rozwój narządów płciowych dziecka.
 • Propecia zawiera laktozę. Mężczyźni ze zdiagnozowaną nietolerancją laktozy przed zażyciem leku powinni zasięgnąć opinii lekarza.

Jak zażywa się tabletki Propecia?

Jedną tabletkę o dawce 1 mg, należy przyjmować raz na dobę. Odradzane jest zażywanie dwóch pigułek na raz w celu uzupełnienia pominiętej dawki leku. Środek można przyjmować zarówno na czczo, jak i po jedzeniu. Efekty stosowania leku zazwyczaj widoczne są po około 3 - 6 miesiącach.

Kuracja z zastosowaniem leku Propecia powinna być długoterminowa - środek nie rozwiązuje problemu łysienia w sposób permanentny. W celu utrzymania pozytywnych rezultatów należy kontynuować zażywanie leku. Owłosienie powraca do poprzedniego stanu w ciągu 6 - 12 miesięcy od chwili zaprzestania leczenia.

Czy lek wywołuje skutki uboczne?

Tak jak wszystkie leki na receptę Propecia może spowodować wystąpienie działań niepożądanych, takich jak obniżone libido, problemy z utrzymaniem erekcji, zmniejszona ilość spermy przy wytrysku oraz bóle jąder. Lek może także wywołać następujące reakcje alergiczne: wysypka, świąd, pokrzywka, opuchnięcie ust, twarzy, gardła lub języka, a także trudności z oddychaniem bądź przełykaniem. Inne możliwe skutki uboczne to: kołatanie serca, zmiany w pracy wątroby, depresja oraz niepłodność.

Należy podkreślić, że wymienione symptomy nie występują u wszystkich stosujących lek mężczyzn. W przypadku zaobserwowania niepokojących działań niepożądanych należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem. Przed zastosowaniem leku Propecia prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Czy można zamówić lek Propecia bez recepty?

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi konsultacji lekarskich online istnieje możliwość zamówienia leku Propecia bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim. Środek może zostać przepisany przez naszego lekarza na podstawie kwestionariusza medycznego, który wypełniany jest przez pacjenta na pierwszym etapie składania zamówienia. Należy podkreślić, że Propecia jest lekiem sprzedawanym wyłącznie na receptę. Wszystkie serwisy oferujące możliwość zakupu leku bez wcześniejszej konsultacji lekarskiej działają nielegalnie.

Jak zamówić lek na łysienie w klinice euroClinix?

Jeśli chcesz zamówić lek w klinice euroClinix, kliknij żółty przycisk z napisem "Start", a następnie wypełnij formularz lekarski. Kwestionariusz zostanie przekazany naszemu specjaliście, który oceni, czy stosowanie Propecii nie zagraża twojemu zdrowiu. Jeśli lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań, wystawi receptę i przekaże ją do naszej apteki. Stamtąd środek zostanie wysłany ekspresową usługą kuriera UPS i dostarczony pod wskazany adres w ciągu 24 godzin. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące działalności naszego serwisu, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Pacjenta. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące cię pytania.

Cena Propecii

Cena leku uzależniona jest od ilości zamawianych tabletek. Nasza klinika oferuje możliwość zakupu od 28 (1 miesiąc) do 168 (6 miesięcy) pigułek. Ostateczna kwota do zapłaty wyświetli się po wybraniu preferowanej ilości tabletek.


Oryginalne leki

Priorytetem euroClinix jest zawsze bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dlatego też oferujemy wyłącznie oryginalne leki, wysyłane z akredytowanej przez UE apteki w Londynie. Należy strzec się stron internetowych sprzedających nieoznakowane, tańsze środki.

General Pharmaceutical Council (GPhC)
 • Oryginalne leki
 • Przepisane przez lekarza praktykującego
 • Wysłane z licencjonowanej apteki w Londynie
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: juras666, dodano: 21 maja 2016 | 14:03
firma: euroClinix.pl
Polecam.
Przeczytaj opinię
Nick: eskarine, dodano: 19 maja 2016 | 20:56
firma: euroClinix.pl
Zamawiałam już wiele razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Firma wychodzi do klienta i ...
Przeczytaj opinię
Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Propecia służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. euroClinix nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.