JanssenCilag PharmaceuticalsPriligy

Priligy na opóźnienie wytrysku do kupienia z receptą online

Priligy (dapoksetyna) jest lekiem stworzonym w celu opóźnienia momentu wytrysku. Badania kliniczne udowodniły, że w większości przypadków środek może przedłużyć stosunek o około 200% - 300%.

Składnikiem aktywnym leku jest dapoksetyna. Dostępny w dawkach 30 mg i 60 mg. Jedną tabletkę należy zażyć na 1-3 godziny przed stosunkiem, a działanie leku utrzymuje się do 4 godzin. Recepta na lek może zostać wystawiona tylko mężczyznom, którzy ejakulują w czasie krótszym niż dwie minuty od rozpoczęcia stosunku.

  W usługę euroClinix wliczone są:
 • konsultacja medyczna online z lekarzem specjalistą
 • wypisanie recepty
 • wysyłka leku z prawdziwej apteki przez farmaceutę
 • dostawa w 24h

Konsultacja ma formę formularza medycznego i nie zajmuje dłużej niż 5 minut. Cała usługa jest w 100% dyskretna i poufna. Wszystkie zamówienia złożone przed godz. 16:30 wysyłane są tego samego dnia. s

Specyfikacja leku

Nazwa: Priligy
Substancja czynna: Dapoksetyna
Sposób stosowania: Doustnie
Postać: Tabletki
Dostępne dawki: 30mg - 60mg
Dawkowanie: Jedną tabletkę należy przyjąć na 1 - 3 godziny przed stosunkiem
Typ leku: Na receptę

Dane medyczne

Opis: Opóźnia wytrysk, wydłużając tym samym czas trwania stosunku
Przeznaczone dla: Pełnoletnich mężczyzn cierpiących na przedwczesny wytrysk
Klasa: Lek na przedwczesny wytrysk
Zastosowanie: Przed stosunkiem płciowym. Nie częściej niż jedna tabletka na 24 godziny.
Czas działania: do 4 godzin.
Stosowanie z jedzeniem i piciem: Niezależnie od posiłków.
Inne leki: Nie należy stosować z lekami na impotencję.
Producent: Berlin-Chemie Menarini

Co warto wiedzieć o leku Priligy?

Priligy (Dapoksetyna) jest pierwszym lekiem stworzonym w celu opóźniania momentu ejakulacji. Badania kliniczne potwierdzają, że jedna tabletka zażyta przed stosunkiem pozwala wydłużyć czas jego trwania o 200 lub 300 procent. Lek jest zalecany mężczyznom, u których ejakulacja następuje po mniej niż 2 minutach od momentu rozpoczęcia penetracji.

Jak działa Priligy?

O wystąpieniu ejakulacji decydują impulsy wędrujące najpierw do mózgu, a następnie do układu nerwowego. Za przepływ tych bodźców odpowiedzialna jest serotonina, która jest neuroprzekaźnikiem. Osiągnięcie odpowiedniego poziomu serotoniny jest bardzo istotnym elementem leczenia przedwczesnego wytrysku. Priligy jest lekiem określanym jako inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Innymi słowy, oznacza to, że środek spowalnia absorbcję tego hormonu, umożliwiając lepszą komunikację między neuronami, a co za tym idzie uzyskanie większej kontroli nad bodźcami powodującymi ejakulację.

Kto może przyjmować ten środek?

Priligy jest lekiem stworzonym dla mężczyzn pomiędzy 18 a 65 rokiem życia doświadczających problemów ze zbyt wczesną ejakulacją. Należy pamiętać, że przedwczesny wytrysk podlega leczeniu farmakologicznemu w sytuacji, kiedy mężczyzna nie jest w stanie odbyć stosunku trwającego więcej niż dwie minuty. Tylko regularne i długotrwałe problemy ze zbyt szybkim szczytowaniem są powodem do przyjmowania leku.

Kto nie powinien stosować leku?

Środek nie jest zalecany osobom powyżej 65 roku życia, uczulonym na składniki leku, cierpiącym na choroby serca lub wątroby oraz doświadczającym częstych omdleń. Priligy nie powinno być także stosowane przez mężczyzn, którzy kiedykolwiek cierpieli na depresję lub manię (zaburzenie psychiczne objawiające się uczuciem nadmiernego pobudzenia, drażliwością bądź utratą racjonalnego myślenia).

Podczas stosowania leku Priligy nie należy spożywać alkoholu, gdyż może to wywołać nasilenie zawrotów głowy, senność lub opóźnione reakcje

Innymi przeciwwskazaniami do stosowania leku mogą być: inne problemy seksualne (na przykład zaburzenia erekcji), przypadki omdleń z powodu niskiego ciśnienia, stosowanie narkotyków, nadużywanie alkoholu, epilepsja, skłonności do zakrzepów, schorzenia nerek oraz jaskra. Przed zastosowaniem Priligy należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Priligy z innymi lekami

Podczas konsultacji medycznej należy powiadomić lekarza o stosowaniu wszystkich zażywanych w ostatnim czasie leków, również tych dostępnych w sprzedaży bez recepty. Niektóre farmaceutyki mogą wchodzić w niebezpieczne interakcje z Priligy.

Lek nie powinien być stosowany w połączeniu z następującymi lekami:

 • Tramadol (silny środek przeciwbólowy)
 • Dziurawiec
 • Leki stosowane w leczeniu migren
 • Tryptofan (lek nasenny)
 • Linezolid (antybiotyk)
 • Środki stosowane w leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej
 • Niektóre leki antydepresyjne
 • Tiorydazyny (lek stosowany w leczeniu schizofrenii)

Wymienione leki nie powinny być zażywane na 14 dni przed przyjęciem Priligy i tydzień po jego zastosowaniu.

Lekarz powinien także zostać poinformowany o stosowaniu takich leków jak: preparaty przeciwgrzybicze (np. ketakonazol i itrakonazol), środki zażywane w leczeniu HIV (np. rytonawir, sakwinawir, nelfinawir i atazanawir), antybiotyki (np. telitromycyna) oraz leki przeciwdepresyjne (np. Nefazodon).

Czy Priligy wywołuje skutki uboczne?

Priligy jest lekiem stosunkowo bezpiecznym dla organizmu, jednak przyjmowanie każdego leku wiąże się z możliwością występowania skutków ubocznych. Środek może wywoływać m.in. takie działania niepożądane jak: mdłości, zawroty i bóle głowy, biegunka, bóle żołądka, wzdęcia, nerwowość, bezsenność, uczucie zmęczenia, niedrożność nosa, nadciśnienie, problemy z koncentracją, spadek libido, dzwonienie w uszach lub zaburzenia widzenia. W celu zapoznania się z pełną listą możliwych skutków ubocznych należy przeczytać ulotkę leku.

Układ nerwowy

Jednym z najczęstszych skutków ubocznych stosowania Priligy są bóle głowy. Rzadziej występujące symptomy to zaburzenia orientacji oraz zmiany nastrojów - na przykład depresja lub drażliwość.

Żołądek

Możliwymi skutkami ubocznymi stosowania leku Priligy są nudności oraz zaburzenia żołądkowo - jelitowe.

Układ sercowo-naczyniowy

Zmiany w układzie sercowo - naczyniowym są rzadkie, jednakże w niektórych przypadkach może dojść do wystąpienia zmian w ciśnieniu krwi.

Głowa

Suchość w ustach i zaburzenia widzenia to dość częste działania niepożądane doświadczane przez mężczyzn stosujących Priligy.

Skutki Uboczne Priligy

Kliknij w wybrany obszar ciała, aby dowiedzieć się, jaki wpływ może mieć na niego Priligy.


CZĘSTO NIEZBYT CZĘSTO RZADKO
Bóle głowy
Suchość w ustach
Nudności
Drażliwość
Zaburzenia widzenia
Zaburzenia orientacji
Depresja
Zmiany ciśnienia krwi
Zaburzenia smaku
Świąd skóry
Zawroty głowy
Senność
Problemy jelitowe

Jak przyjmuje się Priligy?

Lek należy zażyć przynajmniej na godzinę przed stosunkiem, popijając szklanką wody. Kurację zaleca się rozpocząć od przyjmowania standardowej dawki leku (30 mg). Zwiększoną dozę (60mg) stosuje się tylko w wypadku kiedy 30 miligramowe stężenie dapoksetyny nie przyniosło odpowiednich rezultatów.

Czy mogę kupić lek na receptę przez Internet?

Lek jest dostępny do kupienia w klinice internetowej euroClinix, która już od 10 lat za pośrednictwem Internetu wspiera pacjentów w walce z różnej natury dolegliwościami. W celu zamówienia środka należy wypełnić formularz medyczny dotyczący stanu zdrowia pacjenta, który następnie zostanie przekazany jednemu z naszych lekarzy. Jeśli specjalista uzna, że lek jest bezpieczny i adekwatny do problemu pacjenta, wypisze receptę i przekaże ją do naszej licencjonowanej apteki znajdującej się w Londynie. Stamtąd lek zostanie wysłany ekspresową usługą kuriera UPS. Dostawa pod wskazany adres zostanie zrealizowana w ciągu 24 - 48 godzin.


Oryginalne leki

Priorytetem euroClinix jest zawsze bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dlatego też oferujemy wyłącznie oryginalne leki, wysyłane z akredytowanej przez UE apteki w Londynie. Należy strzec się stron internetowych sprzedających nieoznakowane, tańsze środki.

General Pharmaceutical Council (GPhC)
 • Oryginalne leki
 • Przepisane przez lekarza praktykującego
 • Wysłane z licencjonowanej apteki w Londynie
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Beata, dodano: 23 sierpnia 2015 | 22:07
firma: euroClinix.pl
Bardzo polecam
Przeczytaj opinię
Nick: Monika, dodano: 23 sierpnia 2015 | 21:13
firma: euroClinix.pl
Polecam wszystkim
Przeczytaj opinię
Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Priligy służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. euroClinix nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.