Perinal

Perinal do kupienia z receptą online

Lek w postaci spreju stosowany w celu łagodzenia bólu i pieczenia spowodowanego rozwojem hemoroidów. Składnikami aktywnymi leku są hydrokortyzon (0.2%) oraz chlorowodorek lidokainy (0.1%).

Sprej przeznaczony do stosowania miejscowego i wykorzystywany jest jedynie w leczeniu hemoroidów zewnętrznych. Perinal należy do grupy leków określanych jako kortykosteroidy. Wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne.

    W usługę euroClinix wliczone są:
  • konsultacja medyczna online z lekarzem specjalistą
  • wypisanie recepty
  • wysyłka leku z prawdziwej apteki przez farmaceutę
  • dostawa w 24h

Wypełnienie formularza medycznego zajmuje mniej niż 5 minut. Zamówienia składane do 16:30 wysyłane są w tym samym dniu. Usługi naszej kliniki są w 100% bezpieczne i dyskretne. Udostępniane nam informacje objęte są pełną tajemnicą lekarską.

Zobacz, co mówią o nas pacjenci

Opinie o euroClinix.pl na Opineo.pl
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: eskarine, dodano: 19 maja 2016 | 20:56
firma: euroClinix.pl
Zamawiałam już wiele razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Firma wychodzi do klienta i ...
Przeczytaj opinię
Nick: Natalia, dodano: 19 maja 2016 | 12:48
firma: euroClinix.pl
Wszystko szybko i sprawnie, polecam.
Przeczytaj opinię

Przekonaj się, że jesteśmy rzetelni

Sprawdź numer licencji apteki

Specyfikacja leku
Nazwa: Perinal
Substancja czynna: Lidokaina i hydrokortyzon
Producent: Dermal
Opis: Leczenie hemoroidów zewnętrznych
Typ leku: Na receptę
Sposób stosowania: Odbytniczo
Postać: Sprej
Dostpne dawki: 33ml
Przeznaczone dla: Osób mających problem z hemoroidami
Dawkowanie: Stosować 3 razy dziennie przez tydzień
Klasa: kortykosteroid
Stosowanie z alkoholem: Nie wykryto interakcji
Stosowanie podczas karmienia piersią: Niewskazane, zapytaj lekarza
Stosowanie podczas ciąży: Niewskazane, zapytaj lekarza

Co warto wiedzieć o Perinalu?

Hemoroidy zewnętrzne to powiększone naczynia krwionośne początkowo znajdujące się wewnątrz odbytu, które z czasem rozrastają się poza jego obręb. Guzki krwawnicze mogą spowodować szereg nieprzyjemnych objawów takich jak krwawienie analne, swędzenie, pieczenie i ból okolic odbytu. Perinal łagodzi skutki rozwoju hemoroidów oraz minimalizuje odczuwany dyskomfort. Dodatkowo sprej jest prosty i wygodny w użyciu.

Jak działa Perinal?

Lek zawiera dwa składniki aktywne - chlorowodorek lidokainy oraz hydrokortyzon. Rozpylony na zmienionym chorobowo obszarze pomaga zminimalizować nieprzyjemne objawy rozwoju guzków krwawniczych, takie jak ból czy świąd odbytu. Perinal należy do grupy środków zwanych kortykosteroidami (leki o działaniu przeciwzapalnym, przeciwalergicznym i immunosupresyjnym). Preparat łagodzi stan zapalny powstały w wyniku rozwoju hemoroidów, jednocześnie redukując opuchliznę oraz świąd.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania?

Lek nie może być stosowany przez dzieci poniżej 14 roku życia, osoby uczulone na którykolwiek ze składników leku oraz kobiety w ciąży bądź w okresie karmienia piersią. Podczas konsultacji lekarskiej pacjent powinien powiadomić specjalistę o zażywaniu jakichkolwiek innych leków, w tym ziołowych. Lek nie jest przeznaczony do stosowania wewnętrznego.

Jak stosować Perinal?

Perinal należy rozpylić na zmienionym chorobowo obszarze skóry. Preparat stosuje się 3 razy dziennie przez nie więcej niż 7 dni. Lek przeznaczony jest jedynie do użytku zewnętrznego, nie zaleca się aplikować go do wnętrza odbytu.

Spreju nie należy rozpylać na uszkodzonej lub zainfekowanej skórze. Podczas aplikacji pacjent powinien zadbać o to, aby preparat nie dostał się oczu, ust oraz nosa. Po zastosowaniu leku zaleca się dokładnie umyć ręce.

Jakie są skutki uboczne stosowania leku?

Stosowanie każdego leku wiąże się z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. W przypadku Perinalu mogą to być: mrowienie, dyskomfort i podrażnienie odbytu lub reakcje alergiczne. W przypadku zbyt długiego i intensywnego stosowania leku może dojść do zwiotczenia skóry bądź zaburzenia równowagi hormonalnej.

Jak kupić leki w klinice internetowej euroClinix?

Leki mogą być zakupione w klinice internetowej euroClinix. W celu zamówienia środka pacjent zobowiązany jest do odbycia bezpłatnej konsultacji lekarskiej polegającej na wypełnieniu formularza medycznego. Kwestionariusz zostanie następnie poddany analizie naszego lekarza, który (jeśli uzna, że lek jest adekwatny do problemu pacjenta) wystawi receptę i przekaże ją do apteki. Stamtąd lek w zostanie wysłany i dostarczony do domu pacjenta w ciągu 24 - 48 godzin. Czas dostawy jest zależny od lokalizacji miejsca zamieszkania. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Pacjenta.


Oryginalne leki

Priorytetem euroClinix jest zawsze bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dlatego też oferujemy wyłącznie oryginalne leki, wysyłane z akredytowanej przez UE apteki w Londynie. Należy strzec się stron internetowych sprzedających nieoznakowane, tańsze środki.

General Pharmaceutical Council (GPhC)
  • Oryginalne leki
  • Przepisane przez lekarza praktykującego
  • Wysłane z licencjonowanej apteki w Londynie
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: eskarine, dodano: 19 maja 2016 | 20:56
firma: euroClinix.pl
Zamawiałam już wiele razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Firma wychodzi do klienta i ...
Przeczytaj opinię
Nick: Natalia, dodano: 19 maja 2016 | 12:48
firma: euroClinix.pl
Wszystko szybko i sprawnie, polecam.
Przeczytaj opinię
Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Perinal służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. euroClinix nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.