Micronor (Noriday)

Micronor do kupienia z receptą online

Jednoskładnikowe pigułki zawierające syntetyczny odpowiednik progestagenu o nazwie noretysteron. Micronor może być bezpiecznie stosowany przez kobiety karmiące piersią oraz palące po 35 roku życia.

Minipigułki zapewniają ok. 99% zabezpieczenie przed niechcianym zapłodnieniem. Należy je zażywać codziennie i regularnie przez pełne 28 dni cyklu. Nie ma potrzeby robienia przerw pomiędzy poszczególnymi blistrami.

    W usługę euroClinix wliczone są:
  • konsultacja medyczna online z lekarzem specjalistą
  • wypisanie recepty
  • wysyłka leku z prawdziwej apteki przez farmaceutę
  • dostawa w 24h

Konsultacja medyczna ma formę krótkiego formularza. Zamówienie złożone do godz. 16:30 wysyłane jest tego samego dnia. Wszystkie udostępniane nam dane objęte są ścisłą tajemnicą lekarską. Usługi euroClinix są w pełni poufne i bezpieczne.

Zobacz, co mówią o nas pacjenci

Opinie o euroClinix.pl na Opineo.pl
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: slawekpi12, dodano: 29 kwietnia 2016 | 10:13
firma: euroClinix.pl
obsługa jest wyśmienita
Przeczytaj opinię
Nick: jozef, dodano: 29 kwietnia 2016 | 04:35
firma: euroClinix.pl
Firma godna polecenia
Przeczytaj opinię

Przekonaj się, że jesteśmy rzetelni

Sprawdź numer licencji apteki

Specyfikacja leku
Nazwa: Micronor
Substancja czynna: Noretysteron
Producent: Janssen Ltd
Opis: Zapewnia niemal 100% ochronę przed ciążą.
Typ leku: Na receptę
Sposób stosowania: Doustnie
Postać: Tabletki
Dostpne dawki: 350mcg
Przeznaczone dla: Pełnoletnich kobiet w wieku reprodukcyjnym
Dawkowanie: Tabletki należy zażywać przez 28 dni bez robienia przerw pomiędzy blistrami
Klasa: Antykoncepcja hormonalna
Stosowanie z alkoholem: Nie wykryto interakcji
Stosowanie podczas karmienia piersią: Skonsultuj się z lekarzem
Stosowanie podczas ciąży: Nie stosować

Co warto wiedzieć na temat pigułek Micronor?

Jeśli przyjmowanie Micronoru rozpocznie się pierwszego dnia miesiączki, zapewnia on natychmiastową skuteczność antykoncepcyjną. Micronor (Noriday) należy do grupy minipigułek antykoncepcyjnych, dzięki czemu mogą je stosować również kobiety, które karmią piersią, palą papierosy lub przekroczyły 35 rok życia. Jest także dobrze tolerowany przez kobiety, które mają problemy z krążeniem, a także doświadczały problemów z podwyższonym ciśnieniem podczas przyjmowania innych tabletek antykoncepcyjnych.

Jak działa?

Micronor zapobiega zajściu w ciążę na trzy sposoby. Obecność syntetycznego hormonu, progestagenu, sugeruje organizmowi, że już doszło do owulacji i tym samym hamuje jajeczkowanie. Micronor wpływa jednocześnie na błonę śluzową macicy zapobiegając jej grubnięciu, w efekcie nawet gdyby po uwolnieniu jajeczko zostało zapłodnione, nie będzie mogło się w niej zagnieździć. Dodatkowo zagęszcza śluz w szyjce macicy, tworząc naturalną barierę dla plemników.

Kto nie powinnien przyjmować leku Micronor?

Głównymi przeciwwskazaniami do stosowania leku są: choroby nowotworowe, choroby wątroby, migreny i krwawienie z pochwy o nieustalonej przyczynie. Lek nie powinien być też stosowany, gdy jest się w ciąży lub istnieje podejrzenie ciąży. Ze względu na inne środki ostrożności, których należy przestrzegać przyjmując lek, warto podczas konsultacji online wyczerpująco opisać swój stan zdrowia i przyjmowane leki.

Jak stosować Micronor?

Micronor przyjmuje się przez cały 28-dniowy czas trwania cyklu. Lek przechowywany jest w poręcznym opakowaniu z kalendarzykiem, dzięki czemu łatwo ustalić, czy danego dnia już się go zażyło. W celu zagwarantowania najwyższej skuteczności Micronor powinien być przyjmowany o stałej porze dnia - a w przypadku opóźnienia względem regularnego czasu przyjmowania go, nie powinno ono przekroczyć trzech godzin.

Czy występują skutki uboczne?

Podobnie jak inne środki antykoncepcyjne również Micronor może wywołać u niektórych kobiet skutki uboczne. Niektóre z kobiet doświadczają objawów ubocznych na początku stosowania Micronoru, ale wraz z nabyciem przez organizm większej tolerancji, powinny one ustąpić. Jeśli tak się nie stanie, lub objawy te będą niekomfortowe, należy pomyśleć o zmianie środka antykoncepcyjnego. Najczęstsze objawy, na które narzekają kobiety, to bóle głowy, migreny, nudności, zmiana wagi i poziomu libido.

Czy można kupić lek online?

Lek jest dostępny do kupienia w klinice internetowej euroClinix, której działalność została akredytowana przez Generalną Radę Medyczną w Wielkiej Brytanii (gdzie usytuowana jest nasza siedziba). Aby zamówić środek, należy wypełnić formularz dotyczący stanu zdrowia pacjentki, który zostanie przeanalizowany przez naszego lekarza. Jeśli nie stwierdzi on żadnych przeciwwskazań do stosowania leku, wypisze receptę i przekaże ją do apteki. euroClinix współpracuje jedynie z wykwalifikowanymi i zarejestrowanymi w Unii Europejskiej lekarzami. Nasz zespół medyczny posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu internetowych konsultacji lekarskich i wystawianiu recept online. Dzięki temu każda pacjentka może mieć pewność, że zakupiony lek będzie bezpieczny dla jej zdrowia. Nasza klinika internetowa prowadzi swoją działalność na terenie całej Europy. Oferujemy profesjonalną opiekę zdrowotną oraz błyskawiczną dostawę w ciągu 24 - 48 godzin.


Oryginalne leki

Priorytetem euroClinix jest zawsze bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dlatego też oferujemy wyłącznie oryginalne leki, wysyłane z akredytowanej przez UE apteki w Londynie. Należy strzec się stron internetowych sprzedających nieoznakowane, tańsze środki.

General Pharmaceutical Council (GPhC)
  • Oryginalne leki
  • Przepisane przez lekarza praktykującego
  • Wysłane z licencjonowanej apteki w Londynie
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: slawekpi12, dodano: 29 kwietnia 2016 | 10:13
firma: euroClinix.pl
obsługa jest wyśmienita
Przeczytaj opinię
Nick: jozef, dodano: 29 kwietnia 2016 | 04:35
firma: euroClinix.pl
Firma godna polecenia
Przeczytaj opinię
Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Micronor (Noriday) służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. euroClinix nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.