Bayer HealthcareKwells

Kwells do kupienia z receptą online

Kwells jest lekiem na silną chorobę lokomocyjną, w formie tabletek rozpuszczających się w jamie ustnej co pozwala na szybsze wchłonięcie leku do krwi.

Ogranicza negatywny wpływ podróży na organy zmysłu równowagi, niwelując uczucie nudności i wymioty.

    W usługę euroClinix wliczone są:
  • konsultacja medyczna online z lekarzem specjalistą
  • wypisanie recepty
  • wysyłka leku z prawdziwej apteki przez farmaceutę
  • dostawa w 24h

Bezpłatna wysyłka do wszystkich zamówień usługą ekspres 24 - 48h. Bezpłatna konsultacja medyczna, na podstawie której nasz lekarz wypisze receptę.

Zobacz, co mówią o nas pacjenci

Opinie o euroClinix.pl na Opineo.pl
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: juras666, dodano: 21 maja 2016 | 14:03
firma: euroClinix.pl
Polecam.
Przeczytaj opinię
Nick: eskarine, dodano: 19 maja 2016 | 20:56
firma: euroClinix.pl
Zamawiałam już wiele razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Firma wychodzi do klienta i ...
Przeczytaj opinię

Przekonaj się, że jesteśmy rzetelni

Sprawdź numer licencji apteki

Specyfikacja leku
Nazwa: Kwells
Substancja czynna: Hioscyna bromowodorku
Producent: Bayer
Opis: Leczenie wskazane w zapobieganiu i leczeniu choroby lokomocyjnej
Typ leku: Na receptę
Sposób stosowania: Doustnie
Postać: Tabletki rozpuszczalne
Dostpne dawki: 0.3mg
Przeznaczone dla: Pełnoletnich osób cierpiących na chorobę lokomocyjną
Dawkowanie: Zwykle zaleca się przyjmowanie jednej tabletki co 6 godzin branych przez całą podróż, nie przekraczać 3 tabletek w ciągu 24 godzin
Klasa: Przeciwwymiotny
Stosowanie z alkoholem: Niewskazane
Stosowanie podczas karmienia piersią: Niewskazane, zapytaj lekarza
Stosowanie podczas ciąży: Niewskazane, zapytaj lekarza

Jak działa Kwells?

Choroba lokomocyjna wywoływana jest rozbieżnością sygnałów rejestrowanych przez oczy, które notują poruszanie się, a tych odbieranych przez błędnik znajdujący się w uchu wewnętrznym, który odnotowuje bezruch. Składnik aktywny w leku Kwells nazywany jest bromowodorkiem hioscyny i działa on poprzez redukcję wpływu, jaki poruszanie się ma na zmysł równowagi, a także likwiduje uczucie nudności i odruchy wymiotne.

Kto może stosować Kwells?

Większość ludzi może bezpiecznie zakupić Kwells do stosowania podczas zarówno krótkich, jak i długich podróży, są jednak pewne czynniki, przez które lek ten może nie być przypisany pacjentowi. Zalicza się do nich: nadwrażliwość na hioscynę, jaskra lub powiększenie gruczołu krokowego. Również kobiety w ciąży bądź karmiące piersią nie mogą stosować tego środka.

Jak bierze się tabletki Kwells?

Lek dostępny jest w formie tabletek, które można przepołowić i ssać, rzuć lub po prostu połykać. Zwykle zaleca się przyjmowanie jednej tabletki co 6 godzin branych przez całą podróż, nie powinno się jednak przekraczać 3 tabletek w przeciągu 24 godzin.
Aby uniknąć choroby lokomocyjnej w najpewniejszy sposób, wraz z przyjmowaniem leków powinno się stosować również inne metody, takie jak picie dużej ilości wody, nie spożywanie alkoholu i tłustych posiłków oraz staranie się utrzymywać głowy lekko odchylonej do tyłu podczas podróży.

Jakie są efekty uboczne?

Tak jak przy wszystkich lekach na receptę, niektórzy ludzie mogą doświadczyć pewnych działań niepożądanych podczas stosowania leku Kwells. Do najczęstszych skutków ubocznych zalicza się suchość ust, rozmazaną wizję lub zawroty głowy. Niektórzy mogą doświadczyć innych, dużo rzadszych efektów, takich jak problemy z oddychaniem, wysypka lub obrzęk, należy wtedy zaprzestać przyjmowanie leku i skonsultować się z lekarzem, gdyż mogą one wskazywać na uczulenie na składnik aktywny leku.

Czy istnieje możliwość zakupu leku online?

Lek jest dostępny do kupienia w klinice internetowej euroClinix, która poza sprzedażą środka oferuje także bezpłatne konsultacje lekarskie oraz możliwość uzyskania recepty online. W tym celu należy wypełnić formularz medyczny, który zostanie przekazany jednemu z naszych lekarzy w celu ocenienia, czy dany lek jest bezpieczny dla zdrowia pacjenta. Jeśli specjalista nie stwierdzi przeciwwskazań do stosowania, wystawi receptę oraz przekaże ją do naszej apteki. Lek zostanie wysłany i dostarczony pod wskazany adres w ciągu 24 - 48 godzin. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie działalności naszej kliniki prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pacjenta.


Oryginalne leki

Priorytetem euroClinix jest zawsze bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dlatego też oferujemy wyłącznie oryginalne leki, wysyłane z akredytowanej przez UE apteki w Londynie. Należy strzec się stron internetowych sprzedających nieoznakowane, tańsze środki.

General Pharmaceutical Council (GPhC)kwells-bayer
  • Oryginalne leki
  • Przepisane przez lekarza praktykującego
  • Wysłane z licencjonowanej apteki w Londynie
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: juras666, dodano: 21 maja 2016 | 14:03
firma: euroClinix.pl
Polecam.
Przeczytaj opinię
Nick: eskarine, dodano: 19 maja 2016 | 20:56
firma: euroClinix.pl
Zamawiałam już wiele razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Firma wychodzi do klienta i ...
Przeczytaj opinię
Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Kwells służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. euroClinix nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.